Skontaktuj się z nami (23) 692 54 83 / sekretariat@pcprpultusk.pl

Kontrast

Czcionka

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku uprzejmie informuje, iż w dniu 26 września br. w Ministerstwie Rozwoju i Technologii w Warszawie odbyła się pierwsza ogólnopolska kampania „Już jesteś?”, która była doskonałą okazją do promowania rodzicielstwa zastępczego w Polsce.
Organizatorem wydarzenia była Fundacja „Edukacja z wartościami”. Organizacja pozarządowa realizuje projekt w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej konkursu ofert „Realizacja kampanii społecznej promującej rodzicielstwo zastępcze. Edycja 2023”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, które na co dzień pracują i działają na rzecz pieczy zastępczej w Polsce, a wśród nich pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku. Konferencja wzbogacona była o wystąpienie ekspertów, przedstawicieli samorządów wojewódzkich i powiatowych. 
Poniżej zamieszczamy link do konferencji z udziałem prelegentów:

https://fb.watch/nLChPMdSaQ/ 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej http://www.juzjestem.info/ Już jesteś? (rodziczastepczy.pl) oraz do śledzenia na bieżąco działań Fundacji „Edukacja z Wartościami” w projekcie http://www.niezastapieni.org Niezastąpieni (niezastapieni.org)

image.png